Předseda klubu

Předseda klubu

Sám velký předseda klubu
20140927_174040.jpg
Místopředseda a revizor spolku
20170708_210845.jpg
Koordinátor akci Martin
E-mail
Heslo
MG Divize historických vozidel si Vás dovoluje pozvat na orientační závod
„Mrazíkův Pohár“,který se koná ve dnech 26-28.1.2018 na Kozích hřbetech. 
Místo: 
Kozí Hřbety u Božího Daru
Registrační poplatek: na místě 400Kč.
 V ceně registračního poplatku je zahrnut vjezd do areálu, startovné a náklady na pořádání závodu.
Ubytování ve vlastních stanech nebo autech.
V areálu k dispozici krytý prostor pro zábavu, občerstvení včetně nealko a alko nápojů a piva.
!!! Velikost vozidel 4x4 je omezena na ekvivalent vozu PRAGA V3S!!!(z důvodu omezení na trase)
S sebou na závod: Tvrdou podložku pod papíry, psací potřeby, nepromokavé oblečení, kompas výhodou, odvahu a dobrou náladu.
Předběžný program:
26. Leden
17:00 – 00:00 – registrace závodníků
27.Ledna
9:30 – start závodu
19:00 – vyhlášení výsledků „Mrazíkova Poháru“, vyhodnocení srazu, připomínky a zábava
28
.Ledna, neděle
Ukončení srazu loučení a odjezd domů.
Přihlášky zasílejte formou SMS, můžete se taky přihlásit přes stránky nebo emailem do 23.1.2016!!!!!! SMS posílejte prosím v tomto tvaru:Typ auta, počet účastníků, a jméno.
 
Bližší informace, zasílání SMS, přihlášení a emailů: Jaromír  – mgdhv@email.cz, 603114134, hlavní koordinátor akce , Internet -http://mgdhv.mypage.cz
  Vážení kamarádi a přátele, dovolujeme si Vás pozvat na MRAZÍK 2018. Víme, že v minulosti se nám ne vše povedlo, proto bychom chtěli nastínit to základní, co Vás bude čekat na MRAZÍKU 2018. K jídlu bude jak teplá tak studená kuchyně, k pití alko i nealko nápoje. Od opečených klobás, přes topinky, palačinky, utopence, až po gulášovou polévku, nebo bramboráky. K pití čaj, kafe, limonáda, pivo i mrzké temné lihoviny mnoha národností a síly. Pro Vaši zábavu jsme připravili orientační závod vedený převážně po nezpevněných lesních i polních cestách mimo hlavní silnice. Jeho délka je přiměřená cca 50km. Na této trase Vás budou čekat úkoly a soutěže, které prověří Vaše znalosti i zručnost. Odměnou Vám budou nejen hodnotné ceny, ale taky úcta závistivých poražených. K příjemnému pocitu z Vašeho vítězství budeme hrát reprodukovanou hudbu ve vytopeném  bunkru. Také vlastníme úžasnou toaletu k mnohému použití, plně vybavenou a na Vás připravenou. Protože stále nejsme dokonalí, prosíme Vás o zajištění vlastního spaní. Doufáme, že přijedete a užijete si naší snahy Vás pobavit, nebo si sami vlezte do misky. 
MG DHV 2011
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one