Předseda klubu

Předseda klubu

Sám velký předseda klubu
20140927_174040.jpg
Místopředseda a revizor spolku
E-mail
Heslo
                                       Mrazík 2017              
 
 Vážení kamarádi a přátele, dovolte nám, abychom zhodnotili MRAZIK 2017.  Hned na začátku bychom chtěli poděkovat, těm z Vás, kteří už mají ve svých kalendářích tuto akci, jako milou povinnost.  Velice si Vás vážíme a děkujeme.
 
Ty z Vás kdo tuto zimní akci objevili a zalíbila se jím, velice rádi uvidíme i v roce 2018.
Budeme Vás očekávat a doufáme, že Vám umožníme prožít pohodový a zajímavý víkend.
MRAZÍK 2017 po delší době udělal čest svému jménu, sněhu sice nebylo jako v matičce Rusy, ale nějaký ten krotký lehce cvičený mrazík opravdu byl.
Už v pátek dorazilo poctivé jádro a po krátkém ubytování začalo dělat čest svému jménu v naší malé hospůdce umístěné v pravém ruském tubusu. Pohodová a přátelská atmosféra nám vydržela až do brzkých ranních hodin.  Po krátkém osvěžujícím spánku a ohleduplném posečkání na nezodpovědné opozdilce jsme zahájili braný závod.
 
Všichni účastníci se na úvod seznámili s naší četařkou Babinčákovou, kterou více či méně úspěšně zachránili před smutnou a hlavně velice krutou smrtí nudou a samotou. Poté hnaly své stroje těžkým terénem nehostinnou krajinou Milovic. Po cestě byli vystaveni různým zkouškám, které prověřili jak fyzické tak hlavně duševní znalosti. Od bravůrného ovládání svých miláčku přes znalost hodností až po záludné počítání písmen. Závěrem byli vystaveni zkoušce nejtěžší s jednoduchým lesnickým nástrojem, předváděli velice sofistikované kreativní pozice na téma "rozštípej co nejrychleji svůj špalek"
 
Po té co jsme vyhodnotili a odměnili, ty nejlepší z nejlepších obdarovali je velice hodnotnými a neotřelými cenami, ohleduplně se vysmáli těm, co neuspěli. Začala nevázaná zábava všech se všemi, která se protáhla, až do nedělního rána kdy nadešel čas loučení a odjezdů.
 
Ještě jedou a zcela vážně bychom chtěli poděkovat Všem, kdo přijeli. Opravdu si vážíme Vaší náklonnosti a odvahy, kterou nám projevujete svou účastí.
                                                                                                    
                                                                                                         Váš klub MGDHV osobně. 
MG DHV 2011
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one