Předseda klubu

Předseda klubu

Sám velký předseda klubu
20140927_174040.jpg
Místopředseda a revizor spolku
E-mail
Heslo
 O víkendu 24-26.1.2014 proběhla akce s názvem Mrazíkův Pohár. Jedná se o klubovou akci kterou připravuje klub MGDHV pro své kamarády a přátele už po čtvrtý. Na tuto akci se sjelo 22 posádek skoro s celé republiky i od sousedů ze Slovenska. Jedná se o orientační závod podle slepé mapy pro vojenská vozidla. Této akce se mohly zúčastnit vozidla jak osobní tak nákladní.
Pátek  jsme zajely do Všejan kde je uskladněn potřebný materiál. Po naložení se jelo do prostoru na Kozích Hřbetech. Tam se vybudovala základní tábor podle vojenského stylu. Musel se postavit stan na spaní a popíjelo se v tubusu a nebo u ohně, tam se jedlo a probíhala zábava. Večer probíhala volná zábava za popíjení zlatavého moku a nějakých  domácích pochutin. Zábava probíhala do pozdních nočních hodin.

Ráno když se tábor začal probouzet tak to vypadalo skoro jak na vojně. V noci mrzlo až tak že rtuť se dostala na -14 stupňů. Pomáhalo se všude aby každý nastartoval. Když bylo vše nastartováno tak mohl začít vlastní závod. Trať měla kolem 48km a vedla jak terénem tak po silnici. Na trati se plnily různé úkoly. Trať i celý závod byl veden v duchu filmových hlášek.
Po dojezdu na základnu posádky měly poslední úkol. Když bylo vše skončeno tak se sečetly výsledky a mohlo být vyhlášení.
Konečné pořadí posádek:  
 1.     Žampach Petr            187b.
 2.     Lízner Miroslav           171b.
 3.     Rynda Patrik              169b.
 4.     Ernest Jan                 168b.
 5.     Šiška Jiří                   161b.
 6.     Luka Jiří                    155b.
 7.    Vaníček Zdeněk          152b.
 8.     Ružička Vlasta            147b.
 9.     Karbusický Zdeněk     145b.
 10.    Jandera Jiří                144b.
 11.    Kabeláč Jan                141b.
 12.    Šimůnek Josef             140b.
 13.    Csukás Laco                130b.
 14.    Novák Vojtěch               128b.
 15.    Vahalík Petr                  101b.
 16.    Škoch Jiří                     99b.
Ostatní posádky nejely nebo jiné technické závady a proto jsou tu jen ty co odevzdaly itinerář.
 
Po vyhlášení byla volná zábava a oslava vítězství prvního místa. I když se moc neslavilo ale i tak  byla zábava dlouho do noci. Ráno v neděli se začalo s balením, bouráním a uklízením prostoru. Je to taková nudná práce ale musí se udělat aby se to mohlo příště udělat znova. Probíhalo i loučení a děkování za uspořádání srazu a posádky se rozjely ke svým domovům. Chtěl bych poděkovat kamarádům, přátelům a hlavně sponzorovi Handicap centrum srdce za ceny pro vítěze které nám rok co rok vyrábí, za skvělou spolupráci jak s přípravou ta uspořádáním srazu.                                 
                                                    Předseda klubu MGDHV
MG DHV 2011
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one