Předseda klubu

Předseda klubu

Sám velký předseda klubu
20140927_174040.jpg
Místopředseda a revizor spolku
E-mail
Heslo

Mrazíkův pohár 2012 se konal 27. - 29. ledna Na Vinicích. Jednalo se o sraz majitelů vojenské techniky, kteří prověřili své stroje a dovednosti nejen při orientačním závodu po Milovicku, ale také při bivaku v nízkých lednových teplotách. Akci připravilo MG společně s MGDHV a akce se zúčastnilo 26 posádek na různých strojích.

I když přípravy tohoto extrémního srazu majitelů vojenské techniky provázely menší problémy, zejména rozmary počasí, kdy teploty nechtěly padnout pod bod mrazu, což byla jedna z podmínek Vojenských lesů, pro vpuštění těžké techniky na trať, dosáhla akce opět vysokých standartů. Zprvu počasí nechtělo spolupracovat, ale nakonec začalo mrznout a dostalo se tak jménu akce.

V pátek během odpoledne začaly do prostoru přijíždět posádky. Nejdelší trasu opět urazily dvě Pragy V3S ze Slavičína, a to cestu dlouhou 340 km. Dlouho do noci pak probíhala volná zábava v přátelském duchu.

Sobotu ráno začala rozprava k závodu. Trať ve stylu cross country měřila zhruba přes 30 km a obsahovala tři fyzické kontroly. Po celé trati byly rozmístěny indicie k tajence, kterou závodníci museli rozluštit jako tradičně musely štípat dřevo ale nejdřív před tím si musely uříznout špalek samy a rozštípat na třísky. Když měly vše hotový tak odevzdaly itinerář se vším  aby se to mohlo vyhodnotit. Po absolvování trati závodníky a odevzdání itíků nastal okamžik, na který se všichni těšili a o který v každém závodě jde - vyhlášení výsledků.

Jako tradičně se také vyhlašovaly nejlepší bydlíky. Vyhlašování o nej bydlík bylo pro porotu velmi náročné, tak se nakonec vyhlásily čtyři bydlíky. Po vyhlášení výsledků  proběhla charitatvní sbírka sbírka pro Handicap centrum Srdce Poděbrady, jejíž vybraná suma 2832 Kč bude použita na nákup pomůcek pro rozvoj keramické dílny, ve které nám klienti  tohoto centra s nadšením vyráběli nádherné poháry pro letošní ročník. Pak už jen volná zábava s pivkem a guláškem z polní kuchyně od Sašenky, která trvala skoro až do rána.

V neděli začalo loučení, balení a opět nakládání materiálu. A sraz?Ten se opět vydařil a laťka je zas o něco výš.

Rádi bychom uděllili pochvalu našemu generálnímu sponzorovi Handicap centrum Srdce Poděbrady v zastoupení Mgr. Michalem Šmídem, který dodal pro letošní rok opět poháry, které dělali děti právě s toho centra. Dalším sponzorem byla tiskárna Marty plus, která dodala diplomy a kalendáře a třetí poděkování patří autoklubu Kralupy za nádherné tématické kalendáře. Tímto děkujeme všem sponzorům za krásné dary.

Pár pochval od zúčastněních.

Miloš Č.
Sraz se vydařil,díky jaromírovi za pěknou trať a honzovi za výborný guláš s knedlíkem.Doufám že příští rok se zúčastním se svým autem.

Vlastin
Děkuji všem pořadatelům za pěkně strávený víkend.Doporučuji všem, co tam ještě nebyli .

Libor M.
Chlapi díky,špica stejně jak v loni,auta taky vydrželi,tak nezbývá než se těšit na další rok....

Mirek P.
I já, byť jsem skončil již v sobotu, děkuji pořadatelům za přípravu, bylo to zase super. Tak zase někdy na viděnou.

PS: Slivovička ze Slavičína byla taky super, rovněž dík za její přípravu.

David R.
Sraz byl jako loni opět super, pořadatelům patří velký dík.

ŠMíra.
 Letošní ročník se povedl náramně, jsem z akce i cesty poněkud utahaný. Díky všem za pohodovou atmosféru, parádní trať, zázemí, jak jsem řekl Jaromírovi letošní hodnocení vídím na posunutí laťky o 100%. Děkuju všem, nejvíc ale svému navigátorovi, bez kterého bych se neumístil tak jak se mi povedlo, byla to paráda. Tak zase za rok i kdyby mělo být -30°C
MG DHV 2011
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one