Předseda klubu

Předseda klubu

Sám velký předseda klubu
20140927_174040.jpg
Místopředseda a revizor spolku
E-mail
Heslo
Mrazíkův pohár

O víkendu proběhla akce pro vojenská vozidla, neboli orientační závod podle slepé mapy. Mrazíkův pohár se konal v Milovicích v prostoru na Vinicích Akce se zúčastnily jak osobní tak nákladní vozy. Vše probíhalo v přátelském duchu a za velké pohody. I když ze začátku byly malé problémy s organizací tak vše dopadlo dobře.
V pátek se začaly sjíždět posádky do našeho výcvikového prostoru. Taky přijela posádka ze Slavičína která to měla přes 300km. Dlouho do noci se popíjel zlatavý mok a grog. V sobotu přijel zbytek soutěžících a mohla začít rozprava k závodu. Kde všem bylo řečeno vše potřebné a závod mohl začít. Závodu se zúčastnilo 19 posádek. Během závodu posádky plnily různé úkoly, některé byly těžké ale i lehký. Hlavně některý posádky si uměly poradit když na jednom úkolu byla morseovka tak přišli na řadu mobilní telefony. Když se posádky vrátily tak byl pro ně připraven poslední úkol neboli mrazíku dech. Úkol spočíval v tom že soutěžící musely naštípat dřevo, ale mělo to háček musely být do půl těla. A kdo nechtěl dostal špalek se sukama ostatní si mohly vybrat samy. Při téhle disciplíně mohly ovlivnit pořadí protože kolik měly třísek tak tolik měly bodů.
Ještě před vyhlášením výsledků se vyhodnocovaly bydlíci. Tato soutěž spočívala v tom že se hodnotilo obydlí v čem soutěžící spaly. A pak nastal okamžik vyhlašování výsledků. Ceny nám dodalo pár sponzorů, jako army shop, poháry nám udělaly v ústavu pro mentálně postižené. Nejprve se vyhlašovala soutěž o nejhezčí bydlík a pak výsledky Mrazíkova poháru.
Po vyhlášení se udělala společná fotka a začala společná zábava i když někteří odjely tak zábava probíhala do časných ranich hodin. V neděly jsme se rozloučily se zbylýma účastníky a začalo balení a odjezd.
I když jsme byly utahaní a vymrzlí tak se těšíme na další ročník který budeme připravovat pro rok 2012.
Mrazík2011 383.jpg
Mrazík2011 391.jpg
Mrazík2011 400.jpg
Mrazík2011 408.jpg
Mrazík2011 439.jpg
MG DHV 2011
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one