Předseda klubu

Předseda klubu

Sám velký předseda klubu
20140927_174040.jpg
Místopředseda a revizor spolku
E-mail
Heslo

Klubový keci

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2131"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Včerejší akce Říjnová Bouře 2016 se vám nějak těžce nevyvedla. Nevím, co to mělo znamenat, když jsme po přijetí do areálu zjistili, že se na místě nic nekoná a nikdo o ničem nic neví. Po chvíli hledaní nám došla trpělivost a museli jsme zavolat na uvedené telefonní číslo, aby nám bylo oznámeno, že se ten den nic neděje a že nikdo pozvánky neposílal. Hlavně, že máte na oficiálních stránkách pozvánku přes celou stránku, ale to vám asi očividně nevadí. Na email s registrací mi nikdo neodepsal, že se jedná o omyl a tak jsme tam natěšení jeli zbytečně. Příště, až nebudete něco pořádat, tak to laskavě napište všude, kde se dá. Za tohle palec dolu chlapci. smileysmiley
Děkujeme za zdařilou akci Říjnová bouře, která musela dát hodně práce - skvěle zpracovaný itinerář, výborně zajištěné občerstvení a výborně navařeno. Proto nás mrzí neúčast přihlášených posádek, které nebyly schopny se ani omluvit.
Pro samotného VELKÁHO !!!!!!!

http://dopravni-technika.armybazar.eu/cz/vozidla/vojensky-vlek-id4463/

smiley
Díky budem se snažit je dělat pořád lepší.
Moc pěkné stránky !!!
Moc pěkné stránky !!!
Díky za super připravený sraz a hlavně závod. Tak někde naviděnou .
Tak chlapci a děvčata,přeju vám všem klidné svátky,bohatou nadílku a vše nejlepší do toho příštího roku,ať se nám akce daří aspoň tak,jako letos a auta jezdí bez závad a nehod.
Děkuju za přání a snad to vyjde a brzo se uvidíme.
Ahoj.Tak já teda začnu.Přeji Vám a Vašemu klubu mnoho úspěchu v činnosti,méně blbců a škodičů a doufám že se brzo zase uvidíme.Ahoj všem.
Ahoj.Tak já teda začnu.Přeji Vám a Vašemu klubu mnoho úspěchu v činnosti,méně blbců a škodičů a doufám že se brzo zase uvidíme.Ahoj všem.
16.10.2016 10:48:40
ja.murtinger
MG DHV 2011
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one